دانلود آخرین بروز رسانی فلش پلیر ۳۲ برای سیستم عامل ویندوز، لینوکس و مکینتاش با لینک مستقیم
دانلود نرم افزار

دانلود فلش پلیر ۳۲ برای سیستم عامل ویندوز، لینوکس و مکینتاش با لینک مستقیم

دانلود فلش پلیر ۳۲ برای سیستم عامل ویندوز، لینوکس و مکینتاش

فایلهای فلش به عنوان یکی از فرمتهای رایج , جای بسیاری از فرمتهای تصویری را در اینترنت گرفته اند و روز به روز بر استفاده این فایلها افزوده می شود. ادوبی فلش پلیر برنامه ای است مبتنی بر مرورگر که قابلیت اجرای برنامه های تعاملی و غنی و همچنین نمایش ویدئو را در تمامی مرورگرها و سیستم عامل ها دارد. با دریافت و نصب به روز رسانی جدید این افزونه قادر به مشاهده و مرور صفحات وب بدون دردسر و مصائب و مشکلات گذشته نظیر عدم سازگاری با برخی از مرورگرها و مشکلات امنیتی خواهید بود.

نرم افزار Adobe Flash Player چیست ؟

یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید، امروزه بیش از ۴۵۰ میلیون نفر با استفاده از این تکنولوژی انواعبازی‌های تحت وب، فیلم‌های آموزشی و فعالیت‌های تجاری خود را اجرا می‌کنند. به همین دلیل بخش عمده‌ای از فایل‌های چندرسانه‌ای که در اینترنت در دسترس قرار دارند، برای نمایش بر روی مرورگر به برنامه‌های Flash Player و Shockwave Player نیاز دارند. این نرم افزار به شما امکان اجرای فایل‌های فلش در محیط ویندوز و همچنین مرورگرهای اینترنتی مختلف را می‌دهد.

نرم افزار Adobe Flash Player چه کاربردی دارد ؟

بدین ترتیب می‌توانید انواع فایل‌های فلش را در محیط ویندوز به سادگی اجرا کنید و همچنین سایت‌هایی که در آن‌ها از این عنصر استفاده شده را به صورت کامل مشاهده نمایید. تنها برنامه ای که اگر نسخه آن قدیمی شود مرورگر نمی تواند بعضی از بخش های یک وب سایت مثل بنرهای فلش که با فرمت SWF می باشند یا ویدئوهای آنلاین را پخش کند . ادوبی فلش پلیر برنامه ای است مبتنی بر مرورگر که قابلیت اجرای برنامه های تعاملی و غنی و همچنین نمایش ویدئو را در تمامی مرورگرها و سیستم عامل ها دارد.

توضیحات دانلود فلش پلیر ۳۲

لطفاٌ با کلیک بر روی نرم افزار سازگار با سیستم عامل و مرورگر خود آن را دریافت و سپس اقدام به نصب فایل نمایید:

لطفاٌ دقت بفرمائید که برای هر یک از نسخه های فلش پلیر سه لینک همزمان و مستقیم قرار داده شده است که با کلیک بر روی هر یک از سه تصویر می توانید نسخه مورد نظر را دریافت نمائید. در صورتیکه یکی از لینک ها کار نکرد یا سرعت دریافت پایین بود میتوانید با لینک دیگر دریافت نمایید.
توجه:
مرورگرهای جدیدتر مانند Google Chrome و یا Opera نیازی به Adobe Flash Player ندارند چرا که این مرورگرها برنامه Flash Player را در داخل خود به صورت پیش فرض دارند و با هر بار انتشار نسخه جدید، برنامه Flash Player درون آن‌ها نیز آپدیت می‌شود در نتیجه به صورت کاملاً مستقل کار می‌کند.

دانلود آخرین بروز رسانی فلش پلیر نسخه 32.0.0.207 برای سیستم عامل ویندوز 7 ، ویندوز 8 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 10، لینوکس و مکینتاش
دانلود آخرین بروز رسانی فلش پلیر نسخه ۳۲.۰.۰.۲۰۷ برای سیستم عامل ویندوز XP، ویندوز ۷ ، ویندوز ۸ ، ویندوز ۸.۱ ، ویندوز ۱۰، لینوکس و مکینتاش

دانلود فلش پلیر ۳۲

مجموعه لینک شماره ۱ :

مجموعه لینک شماره ۲ :

مجموعه لینک شماره ۲ :

لینک های دانلود اصلی

مجموعه لینک شماره ۳ :

منبع : ماکرومدیا

Universal 32-bit and 64-bit installers

Windows

Mac

Linux

دیدگاهتان را بنویسید